Typowa Polska Wieś
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Fantasy PBF osadzone w niewielkiej Polskie Wsi - Miały.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Chętni na fabułę

Go down 
+5
Natan
Emila
Dobrogost
Bianka
Admin
9 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 23
Join date : 01/07/2014

Chętni na fabułę Empty
PisanieTemat: Chętni na fabułę   Chętni na fabułę EmptySro Lip 02, 2014 11:34 am

Jak nazwa tematu wskazuje.
Powrót do góry Go down
https://typowapolska.forumpolish.com
Bianka
Królowa lasu
Bianka


Liczba postów : 41
Join date : 02/07/2014

Chętni na fabułę Empty
PisanieTemat: Re: Chętni na fabułę   Chętni na fabułę EmptyCzw Lip 03, 2014 3:34 pm

Cześć. Chętnie z kimś popiszę, hue. c: Zapraszam wszyyystkich. Nie drapię~
nieaktualne
Powrót do góry Go down
Dobrogost
Leszy od siedmiu boleści
Dobrogost


Liczba postów : 9
Join date : 04/07/2014

Chętni na fabułę Empty
PisanieTemat: Re: Chętni na fabułę   Chętni na fabułę EmptyPią Lip 04, 2014 6:33 pm

Jakby ktoś miał ochotę na fabułę to ja chętnie :3
nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Dobrogost dnia Czw Lip 10, 2014 7:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Emila
Łajza
Emila


Liczba postów : 42
Join date : 03/07/2014

Chętni na fabułę Empty
PisanieTemat: Re: Chętni na fabułę   Chętni na fabułę EmptyNie Lip 06, 2014 8:10 pm

Cierpię ostatnie czasy na znaną wam chorobę 'nudę'. Jeżeli ktoś, by chciał ze mną popisać, to jak najbardziej jestem chętna. (Nie wybrzydzam XD )

NIEAKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Emila dnia Wto Lip 15, 2014 5:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Natan
Kopytny zboczeniec
Natan


Liczba postów : 38
Join date : 05/07/2014
Age : 33

Chętni na fabułę Empty
PisanieTemat: Re: Chętni na fabułę   Chętni na fabułę EmptyWto Lip 08, 2014 1:58 pm

Hyhyhy.
No więc tego... Nigdzie nie wyjeżdżam przez ten miesiąc, więc mam od cholery czasu i się nudzę ;-;
Będę się starał odpisywać jak najczęściej, ale nie obiecuję, że codziennie mi się uda coś wstawić .3. Kumple ciągają po mieście itp. Ale proszę się nie zniechęcać!
Obiecuję ciekawą fabułę c':

N i e a k t u a l n e !


Ostatnio zmieniony przez Natan dnia Sro Lip 09, 2014 11:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rudy
Wróżka zębuszka
Rudy


Liczba postów : 78
Join date : 08/07/2014

Chętni na fabułę Empty
PisanieTemat: Re: Chętni na fabułę   Chętni na fabułę EmptyWto Lip 08, 2014 8:41 pm

\(.__.)/ Uwaga! Uwaga! \(.__.)/

Szukam kogoś chętnego na fabułę. Piszę... specyficznie, raz dłuższe, raz krótsze posty. Lubię się ociągać z odpisami, do czego niestety trzeba przywyknąć. W celach omówienia szczegółów zapraszam na PW.
n i e a k t u a l n e
Powrót do góry Go down
Julia
Wkurwianator 3000
Julia


Liczba postów : 28
Join date : 09/07/2014
Skąd : się biorą homosie?

Chętni na fabułę Empty
PisanieTemat: Re: Chętni na fabułę   Chętni na fabułę EmptyCzw Lip 10, 2014 7:27 pm


    Julcia tak bardzo zdesperowana, zgłasza się do tego wątku! u.uJeśli chodzi o miejsce - byle gdzie.Osoba - byle kto, nawet jakiś gorący Zbyszek z Mosiny, który pragnie mnie poznać przez portal randkowy u.uInne duperele - hałewer, chcę po prostu popisać ;u;Wszelkie ogłoszenia parafialne proszę niech trafiają na PW.

      nieaktualne, pffffff :I



Ostatnio zmieniony przez Julia dnia Pią Lip 11, 2014 8:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nadja
Ognista piękność
Nadja


Liczba postów : 95
Join date : 02/07/2014
Age : 26

Chętni na fabułę Empty
PisanieTemat: Re: Chętni na fabułę   Chętni na fabułę EmptyPią Lip 11, 2014 6:29 pm

Kto chętny na fabułę? Ktoś? Ktokolwiek? Proszę q.q
Żadnych wymagań, ani ograniczeń. Cieszcie się i radujcie. Mogę odpisywać troszkę rzadko, bo jestem na wyjeździe.
Hehe już nie macie na co liczyć~


Ostatnio zmieniony przez Nadja dnia Pon Lip 14, 2014 11:14 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nika
Mistrzyni rury
Nika


Liczba postów : 5
Join date : 03/07/2014

Chętni na fabułę Empty
PisanieTemat: Re: Chętni na fabułę   Chętni na fabułę EmptyPon Lip 14, 2014 10:57 am

Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam :) Będę się starała w miarę szybko odpisywać ale nic nie obiecuję. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam :) Pisać na PW
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Chętni na fabułę Empty
PisanieTemat: Re: Chętni na fabułę   Chętni na fabułę Empty

Powrót do góry Go down
 
Chętni na fabułę
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Typowa Polska Wieś :: Organizacja :: Ogłoszenia-
Skocz do: